بلوئر

تامین بلوئر ,تهیه بلوئر ,گارانتی بلوئر ,فروش بلوئر ,واردات بلوئر,دمنده ,هواده
بلوئر چیست ؟

بلوئر یعنی دمنده یا هواده

بلوئر ها بر اساس ساختمان طراحی و عملکرد به چند دسته تقسیم می شوند.
● بلوئر تک مرحله ساید چنل :
این دسته از بلوئر ها بر اساس مکانیسم پروانه و متغیر بودن فواصل بین تیغه ها با ایجاد توربولانت باعث مکش هوا از یک طرف و از دریچه دیگر عمل دمندگی را انجام می دهند ، این نوع بلوئر ها محدودیت هایی برای میزان فشار خروجی دارند ولی در صنایع هوادهی های کم عمق و کم فشار و همینطور سیستم های بادی مصرف فراوان دارند .
● فن ها :
فن ها قادرند حجم هوای بسیار زیاد تولید کنند ولی در فشار های خیلی کم کارمی کنند که بیشتر مصرف آن برای تصفیه هوا می باشد .
● اسکروبلوئر :
یک ماشین دو محوره بوده که با چرخش دو پیچ در داخل هم ایجاد مکش و دهش هوا می کند بیشترین مصرف این دسته از بلوئرها برای هوای فشرده با فشارخیلی بالا میباشد .
● روتس بلوئر :
بلوئر روتس ماشینی دو محوره بوده که از یک پوسته ودوموتوردولاب یاسه لاب تشکیل شده است که با چرخش روتورها در داخل هم از یک طرف وایجاد خلاء از طرف دیگر هوادهی می کند این دسته از بلوئرها بر خلاف سایر بلوئرها دارای دامنه هوا دهی (حجم هوا) بسیار گسترده و فشار حداکثر تا 1.5 بار می باشد.
مصارف بلوئر در صنایع :
بیشترین مصرف بلوئر در صنایع تصفیه آب وفاضلاب و پرورش ماهی و میگو، اسید سازی ها ، صنایع فولاد سازی، انتقال مواد و سیستم های خلاء ، پتروشیمی ، خشک کن ها ، معادن ، نفت و گاز را دارند.
شرکت آب رو پالایش پایدار افتخار این را دارد که در زمینه تامین بلوئر , تهیه بلوئر , خدمات پس از فروش بلوئر , تعمیرات بلوئر ,گارانتی بلوئر , فروش بلوئر ,راهنمایی و مشاوره در زمینه بلوئر , واردات بلوئر فعالیت دارد.

error: حقوق برای \"آب رو پالایش پایدار\" محفوظ است