پمپ لجن کش


پمپ های لجن کش برای پمپاژ آبهایی با غلظلت بالا می باشند که از این پمپ ها با نام های پمپ غلیظ کش-پمپ لجنکش و یا لجنکش فاضلاب یاد می شود. انتخاب پمپ لجنکش به موارد ذیل بستگی دارد:
●ارتفاع چاه آب و یا مخزن یا طول مسیر پمپ آب تا جایی که مواد ریخته می شود.
●قدرت پمپ
●اندازه خروجی و ورودی پمپ
●مقدار آبدهی (لیتر بر ثانیه ،لیتر بر دقیقه،مترمکعب بر ساعت)
●قدرت پمپ تک فاز و یا سه فاز
پمپ های لجن کش انواع مختلفی دارند:
پمپ لجن کش استیل: ساختار خارجی و پروانه این نوع پمپ از جنس استنلس استیل می باشد و معمولا در جاهایی کاربرد دارد که سیال PH و حالت اسیدی داشته باشد که همین امر در مواردی غیر از پمپ استیل باعث خورندگی سریع پمپ می شود.انتخاب این نوع پمپ برای مواردی که آب و یا مایع مورد نظر خورندگی داشته باشد بهترین گزینه می باشد. پمپ های لجن کش استیل سه فاز و تک فاز هستند.
پمپ لجن کش چدن: این نوع پمپ ها نسبت به پمپ لجن کش استیل پر مصرف تر می باشد،ساختار خارجی از نوع چدن می باشد ولی پروانه از جنس برنج یا استیل است و کاربرد این پمپ ها معمولا برای پمپاژ آبهایی با غلظت بالا(گل مانند)که خورندگی نداشته باشد چون پوسته ی این مدل پمپ ها در برابر خورندگی و اسیدی مانند استیل نمی باشد.
پمپ لجن کش خرد کن دار: این نوع پمپ به گونه ای عمل می کند که در قسمت تحتانی الکتروپمپ لجن کش تیغه هایی برای خرد تکه کردن پلاستیک و پارچه وجود دارد به دلیل اینکه دور پروانه پمپ را نگیرد و الکترو پمپ لجن کش نسوزد.
شرکت آب رو پالایش پایداردر زمینه واردات انواع دیفیوزر ها ی دیسکی و لوله ای فعالیت دارد.
کارشناسان ما جهت ارائه هرگونه مشاوره و خدمات و نیز ارائه دستورالعمل و مشخصات فنی مواد فوق آماده پاسخگویی می باشند.

کاربرد پمپ لجن کش

●انتقال انواع فاضلاب خام
●لجن پسابهاي صنعتي مخلوط با آب
●لجن فعال فاضلاب غربال شده
●فاضلاب صنعتي
●فاضلاب خاص با الياف بلند
●سيالات حاوي هوا و گاز

error: حقوق برای \"آب رو پالایش پایدار\" محفوظ است