شرکت آب رو پالایش پایدار در سال 1393 با تکیه بر نیروی جوان در هیئت مدیره خود و نیز با کوله باریی از تجربه کاری فراهم شده در گذشته مجموعه مدیریتی و طبق اساسنامه تنظیمی شرکت در میان رقبای توانمند صنعت آب و فاضلاب اعلام موجودیت نمود.
شرکت آب رو پالایش پایدار مفتخر به کسب همکاری با صنایع بزرگ کشور عزیزمان ایران در زمینه : طراحی و ساخت سیستم هایی تصفیه آب و فاضلاب و به عنوان وارد کننده مواد شیمیایی و تجهیزات مربوطه ، می باشد.
هدف اصلی این شرکت در کنار همکاری با صنایع تولیدی، همیاری و هم گام شدن با آنها در جهت سیر صعود به اقتصادی پویا و شکوفا برای سرزمین عزیزمان ایران است .
از اینرو غریب به 75% فروش محصولات این شرکت به صنایع فولادی , پتروشیمی , نوشیدنی , صنعت خودرو ، نیروگاه ها و … میباشد. کیفیت محصولات این شرکت موجب امنیت خاطر مصرف کننده ، کاهش هزینه و همچنین باعث افزایش عملکرد سیستم های مورد مصرف و در نهایت از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه می باشند.
شرکت آب رو پالایش پایدار با هدف اصالت بخشیدن به محور کیفیت گرایی آب و تجهیزات قابل استفاده در این صنعت گسترده،گامی در راستای واردات کلیه تجهیزات آب و فاضلاب می نهد. این شرکت با درک اهمیت بالای کیفیت تجهیزات قابل استفاده در سیستم های تصفیه آب و فاضلاب نسبت به واردات تجهیزات با کیفیت بالا می کوشد، تا بهره گیری از سیستم های تصفیه آب و فاضلاب که با تجربه دیرینه و تلاش بی وقفه همکاران صورت می گیرد، را به سطحی از کیفیت رسانیده تا بتوانیم رضایت مردم این سرزمین پهناور را جلب نماییم.شرکت آب رو پالایش پایدار با هدف کیفیت بخشیدن به سیستم های تصفیه آب و فاضلاب،مفتخر به کسب همکاری از شرکت های مطرح در سطح بین الملل می باشد.امید داریم با تلاش روزافزون متخصصین کادر فنی و بازرگانی ماحصلی در خورصنعت کشور از خود به جا بگذاریم.

error: حقوق برای \"آب رو پالایش پایدار\" محفوظ است