پلی آلومینیوم کلراید-PAC

آبهای سطحی دارای ناخاصلی های کلوئیدی هستند که باعث کدورت و رنگ می شوند.برای حذف کلوئیدها باید ذرات ریز کلوئیدها باهم جمع و از نظر اندازه بزرگ تر شوند.برای این کار از مواد شیمیایی استفاده می شود که نیروهایی را که موجب پایداری ذرات کلوئیدی می شوند خنثی می کنند.به فرآیند ناپایدارسازی ذرات کلوئیدی انعقاد شیمیایی می گویند.
پس از ناپایدار سازی ذرات در حالی که به آرامی به هم زده می شوند زمان داده می شود تا لخته های ایجاد شوند که به این عمل فلوکولاسیون می گویند.
پلی آلومینیوم کلراید یا آلومینیوم کلراید هیدراته و یا PAC از لحاظ ترکیبی یک پلیمر معدنی هستند که مونومر آن یک کمپلکس دوهسته ای از آلومینیوم می باشد.
پلی آلومینیوم کلرایدPAC به دو صورت جامد و مایع می باشد.جامد بصورت پودر یا کریستال بوده و رنگ آن از سفید شیری تا زرد پررنگ در گریدهای مختلف می باشد.
شرکت آب رو پالایش پایدار در زمینه تامین گریدهای مختلف :خوراکی و صنعتی پلی آلومینیوم کلراید /پک فعالیت دارد.
کارشناسان ما جهت ارائه هرگونه مشاوره و خدمات و نیز ارائه دستورالعمل و مشخصات فنی مواد فوق آماده پاسخگویی می باشند.

کاربرد پلی آلومینیوم

● تصفیه آب آشامیدنی
● تصفیه فاضلاب و پساب کارخانه های شیمیایی و صنایع نفت و پتروشیمی
● تصفیه فاضلاب های شهری
● تصفیه فاضلاب ها و پساب کشاورزی
● استفاده در صنایع کاغذ سازی و سلولزی
● استفاده در صنایع نساجی ، چرم و پوست

مزایای پلی آلومینیوم کلراید

●محدوده عمل وسیع PH (کاهش کمتر PH آب نسبت به دیگر منعقد کننده ها) PAC در آب هیدراته می شود و در نتیجه در مقایسه با سولفات آلومینوم و کلروفریک PH آب را به مقدار فوق العاده کمتری کاهش می دهد.
●عدم تغییر بافت شیمیایی آب (بهداشت مناسبتر)
●عدم نیاز به افزودنیهای تنظیم PH مانند آهک
●حفظ تجهیزات پایین دستی در مقابل کاهش

شرکت آب رو پالایش پایدار واردکننده گریدهای مختلف پلی آلومینیوم کلراید -PAC آماده ارائه خدمات به شما مشتریان عزیز می باشد.